Petekleri Daha iyi ısıtmak için Ne Yapmalıyım?

Kış aylarında en büyük sorunlardan bir tanesi de, yüksek tutarlarda gelen doğalgaz faturalarıdır. Hepimiz çok fazla ısınmak isteriz fakat fiyatları gördükten sonra, tasarruf yapma eğilimine gireriz. Aslında tasarruf yapmak için uyguladığımız adımlar, kötü olmasından dolayı bu durum ile karşılaşırız. Yani peteklerimize gerekli bakımları yapmazsak, ödediğimiz fatura tutarı da eş zamanlı olarak artmaya başlar. Bilinenlerin aksine doğru ve mantıklı bir uygulama içerisine girmeliyiz. Örnek olarak sabah doğalgazı açıp akşam kaparsak, tasarruf ettiğimizi düşünürüz. Fakat bu oldukça yanlış bir eylemdir. Petekler bu şekilde son derece fazla zarar görür. Peteklerin ısınmadığınından şikayet duyuyorsanız, kombinizi sabah açıp kapatmayın. Kombiniz sürekli yansın fakat bunun için düşük seviyelere getirebilirsiniz.

Kombi Ve Petek Bakımı

Peteklerinizi bir çiçek gibi düşünebiliriz. Eğer uygun bir zaman zarfında bakım yapmaz ve ilgili olmazsanız, zamanla önemini ve işlevini kaybetmeye başlar. Doğal olarak ortama yaydığı sıcaklık bir süre sonra azalır. Bunun için kombi ve petek bakımlarını iyi yapmanız gerekiyor. Bunu kendi ev ortamınızda yapmanız oldukça zor bir eylem. Bu yüzden profesyonellerden yardım almanız gerekiyor. Bizlerde Bursa Petek Temizleme olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Üstün yetkili çalışanlarımız ve işinde uzman teknik ekibimiz ile beraber, vermiş olduğunuz adreslere gelerek sizlerin petek bakımını yapıyoruz.  Bunu yaparken de kalitemizden asla taviz vermeyerek, istediğiniz sonuçları almanızı sağlıyoruz. Kocaeli ve çevresine hizmet ediyoruz ve vermiş olduğunuz adreslere 30- 60 dakikada ulaşım sağlıyoruz. Özellikle kış aylarında ısınma sorunu yaşıyorsanız, bizleri tercih edebilirsiniz.

Detaylı Tarama

Peteklerinizin istenilen sıcaklığa gelmemesindeki diğer bir sebep ise, suların içerisinde bulunan kireçlerdir. Suların içerisinde yer alan kireç, özellikle Kocaeli ve çevresinde daha yaygın görülmektedir. Bu yüzden peteklerin içerisinde devamlı gezen sular, tortu ve leke bırakmaya başlar. Peteklerinizin kaliteli ısınmamasındaki diğer bir sebepte işte budur. Bursa Petek Temizliği olarak detaylı bir tarama yapıyoruz ve evinizdeki tüm petekleri kontrol ediyoruz. Özel olarak üretilen temizlik maddelerimiz ile, peteklerinizin iç kısmına ulaşıyor ve kaliteli bir işçilik çıkarıyoruz. İşlemlerimiz kısa bir sürede tamamlanıyor ve kış aylarını daha tasarruflu ve daha sıcak geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir