Gemlik Petek Temizliği Firması olarak gemlik ilçesinde petek temizliği hizmeti özen ile vermekteyiz.Petek temizliği nedir bilmeyenler için biraz bahsetmek gerekirse petekler bilindiği üzere kombiden aldıkları ısıyı peteklere iletirler ve peteklerde odaların ısınmasını sağlayarak bu ısıyı evin her yerine yayarlar. Ancak bu işlem petekler tıkanırsa durur ve kombiden ne kadar ısı gelirse gelsin petek başlıkları tıkalı olduğu için odalar ısınmaz ve sıcak suyun odaları ısıtması bir hayli zorlaşır. Birçok kişi ise sorunun petekte olacağını tahmin edemeyeceğindendir kombi servislerini arayarak kombilerinin ısı vermediğinden şikâyet ederler. Oysaki durum böyle değildir ve bunun yerine petek temizliğinin yapılması sorunu halledecektir.

Peteklerin kirlenmesinin nedeni sizin de az çok tahmin edeceğiniz gibi yazları peteklerin çalışmamasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden petekler için kirlidir demek yanlış bir kavram olacaktır. Kış aylarında yakılan petek yaz aylarında yakılmadığı için içeride kalan sıcak su dışarıya çıkamaz ve soğuyarak içeride kalır bu yüzden de yeniden kış aylarının gelmesiyle petek temizliği yapılması gerekir.

Gemlik petek temizleme servisimiz size bir telefon kadar uzağınızdadır. Bize dilerseniz internet sitemiz aracılığıyla ve dilerseniz (0224) 243 53 51 numaralı telefonumuzdan ulaşarak randevu alabilir ve petek temizliği işlerinizin yapılması için ekibimizi oraya yönlendirmemiz sağlayabilirsiniz.