Peteklerin temizlenmesi işlemini yapan piyasadaki firmaların sayısı bir hayli azdır. Bunun nedeni ise petek temizleme işinin zor ve zahmetli bir iş olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak bizim firmamız her ilçede ve semtte itinayla petek temizleme işlemi yapmaktadır. Sizde peteklerinizi temizletmek için firmamıza müracaat edebilir ve dilerseniz çok uygun fiyatlara bu işlemi uygulatabilirsiniz.

Bazı zamanlarda ise peteklerin temizlendiğini ya da temizlenmesi gerektiğini bilmeyen bireyler sorunu kombide görerek bize başvurmaktadırlar. Ancak sorun kombide değildir. Kombilerinin evi ısıtmadıkları gerekçesiyle bizlere başvuran ailelerin kombilerine bakıldığında kombilerde her hangi bir soruna rastlanamamıştır.

Elemanlarımızın tecrübeli ve kalifiyeli olması nedeniyle peteklerde sorun olabileceğini ön görmüşler ve yapılan işlemlerde göstermiştir ki gerçekten peteklerin tıkalı olması odaların ısınmasını engellemektedir. Kombiyi kaç derecede yakarsanız yakın peteklerin içerisinde tortu var ise yeterince ısı birikimi olmaz. Yani daha basit bir dille kombiden peteklere verilen ısı yolda daha da azalarak tortu olan yerlere sıkışır ve peteklerden dışarıya daha az sıcaklık akışı sağlanır. Bu sıcaklık akışı yetmediğinde ise bireyler doğal gazların derecelerini arttırarak daha fazla kombi yakarlar. Bu da haliyle ay sonunda faturaya olumsuz olarak yansıyacaktır. Ancak bunun yerine o kişiler ve bireyler kış ayları gelmeden önce petek temizliği yapmış olsaydı bu sorunlarla karşılaşmaz ve ödemek istemedikleri fatura tutarlarına maruz kalmazlardı.

Sizde petek temizleme işlemlerinizi bize verebilir ve bize 0224 243 53 51 numaralı telefondan ulaşarak sorunun ne olduğu hakkında bize bilgi verebilirsiniz.

Petek Temizliği Yapılmasını Nasıl Anlarım ?

Bursa Petek Temizliği Kış aylarının gelmesiyle beraber kombi ve doğalgaz tekrardan unutulan zihinlere kazınmaya başladı ve tüketiciler bu konularda yapacakları işlemleri şimdilerden halletmeye başladılar. Bize gelen talepler genelde yaz aylarında çalışmayan kombilerin kış aylarının gelmesiyle çalışmaması ya da ısınmaması şeklindedir. Ancak odaların ısınmamasının nedeni kesin olarak bilinmelidir ki kombinin odayı ısıtmaması değildir peteklerin yeterli enerji akışını sağlayamamasındandır. Yani kombi normal ısısını muhafaza ettiği halde petek temizliği yaptırmadıysanız ve petekleriniz pis ise kombinin verdiği ısı petekler vasıtasıyla odalara aktarılmayacaktır. Ancak maalesef ki bir çok tüketici bu sorunu bilmediği için kombileri bozuk sanarak tamirci çağırmakta ve o tamircilere gereksiz yere para harcamaktadırlar. Ancak burada sorun kombide değil peteklerin tam anlamıyla temizlenmesinin gerekmesindedir.

Bursa bölgesinde petek temizliği işlerinizi bizim firmamıza vererek sizde bu zahmetten kurtulabilirsiniz. Kış ayları gelmeden petek temizliği yaptırmak sizin yararınıza olacaktır. Çünkü kış ayları geldikten sonra bu sorunun olduğunu anlamak ve odaların ısınmadığını anlamak biraz geç olabilir. Bu andan sonra ise tamirci bulmak bir hayli zorlaşacaktır ve kış soğuklarında sizler boşu boşuna mağdur olacaksınız. Ancak kış ayları tam anlamıyla gelmeden petek temizliği işleminizi yaptırdığınız takdirde odalara giden ısı akışı sağlanacak ve odalarınız düşük kombi derecelerinde de ısınarak sizleri mağdur etmeyecektir.

Sizde eğer henüz petek temizliği yaptırmadıysanız ve uygun fiyatlara petek temizliği yaptırmak isterseniz 0224 243 53 51 numaralı telefondan bizlere ulaşarak randevu alabilir ve peteklerinizi temizlememiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu numaradan bizlere ulaşamazsanız diğer numaramız olan ve cep telefonu hattımız olan 0224 243 53 51 numaralı telefondan da bizlerden randevu alarak peteklerinizin bakım onarım ve tamirat işlemlerinizi bizlere yaptırabilirsiniz.