Kış aylarının gelmesiyle beraber petek temizleme işlemleri başlamış bulunmaktadır. Ancak Bursa şehir merkezine uzak olan semt ve ilçelerde bu işlemi yapabilen kalifiyeli elemanlara sahip firmalar olmadığından ise her sene aynı sorun ortaya çıkıyor ve bu ilçelerdeki vatandaşlarımız mağdur oluyordu.

 

Petek temizliği işlemi yapan firma bulamadıklarından dolayı mağdur oluyorlar ve petekleri temizlenmediği için kış aylarında odalarının ısınmasında sıkıntı çıkıyordu. Ancak Gürsu Petek Temizleme yaptığı yenilik ve incelediği öneriler doğrultusunda artık Bursa’ya çok uzakta yer alan Gürsu ilçesine de bu hizmet için gitmeye karar vermişlerdir. İlk olarak bizim firmamızın başlattığı bu uygulama Gürsu petek temizleme adıyla firmamız tarafından yürütülecektir.

Petek temizliği yaptırmazsam ne olur?

Odalarınız tam anlamıyla ısınmaz ve ısı akışı sağlanmaz Kombiden gelen ısının tamamı odaya nüfus edemez Bu da haliyle doğalgaz faturasının artmasına neden olur Kombiyi kaç derecede yakarsanız yakın ısınma sorunu ortaya çıkar Peteklerin içindeki maddeler pis koku yayarlar ve bu koku rutubet yapar. Ancak bu mağduriyetten sizde kurtulmak isterseniz ve petek temizliği yaptırmak isterseniz firmamızı arayarak randevu alabilir ve Gürsu’ya hizmet veren ekimizi oraya göndermemizi sağlayabilirsiniz. Bize yukarıda vermiş olduğumuz telefondan ulaşamaz iseniz taşınabilir numaramız olan 224 243 53 51 numaralı telefonu kullanarak da bizlere ulaşabilir ve fikirlerinizi ya da isteklerinizi bu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Petek temizliği işlemi son derece uygun fiyatlara yapılmaktadır. Uygun fiyata yapılmasının yanı sıra diğer firmalar gibi bu işi baştan savma değil tam anlamıyla düzgün bir şekilde yaparız.